Groepen indeling voor selectie trainingen jeugd

door: Technische Commissie

Beste ouders en verzorgers,

In de afgelopen periode is de Technische Commissie hard bezig geweest met de indeling van de leeftijdscategorieën, bijbehorende processen en de acties die daaraan gekoppeld zijn.

Dit jaar is er wederom lang en hard gewerkt om de indelingen zo goed en zorgvuldig mogelijk te laten op te stellen. Wij hebben goed gekeken naar het sociale aspect, individuele wensen, maar ook naar de individuele kwaliteiten van de spelers.

Hoe goed de procedures ook zijn, uiteindelijk moeten er soms moeilijke keuzes gemaakt worden compromissen moeten worden gesloten, maar toch zijn wij er in geslaagd om een mooie indeling samen te stellen.

Uiteindelijk heeft dit geresulteerd in: één A teams, twee B team, twee C teams, drie D teams en twee E teams.

Dit betekent voor Apollo een prachtige groei welke ook soms gepaard gaat met keuzes op leeftijd, prestatie en sportiviteit.

 

Hierdoor zal de komende periode (17 juni t/m 27 juni) in het teken staan van het trainen met nieuwe teamgenoten en bij sommige leeftijdscategorieën zal er nog geselecteerd worden.

 

Wij, als Technische Commissie, hebben de uitdaging  om al deze kinderen een goede training te geven en te zorgen voor de juiste begeleiding.

 

Voor de meeste teams zijn de trainers en coaches ingevuld, maar hier en daar zijn er nog openstaande vacatures.

Nadat we de laatste personen hebben benaderd zal in de loop van komende weken ook het schema met de trainers online komen.

 

Voor de selectie periode zijn onderstaande trainers aanwezig. Naast de trainers is er ook per groep een lid van de technische commissie aanwezig als aanspreekpunt.

E-groep:          Britt, Marcel en Minke.

D-groep:         Iris, Lieke, Michelle, Rik K en Suze

C-groep:         Lotte, Rik Z en Vincent

B-groep:          Dominique, Henny, Koen en Sven

A-groep:          Emmy

 

Contactpersonen vanuit de technische commissie.

E-groep:          Marcel Bockweg

D-groep:         Fred Vermue

C-groep:         Mark Lueks

B-groep:          Koen Montijn

A-groep:          Koen Montijn

 

Het trainingsschema voor de selectie trainingen ziet er als volgt uit.

Selectie trainingen: 18 juni 2019 t/m 27 juni 2019
dag tijden teams
dinsdag 18.30-19.30 uur E-groep + D-groep
dinsdag 19.35-20.35 uur C-groep + B groep
     
dag tijden teams
woensdag 19.35-20.35 uur A-groep
     
dag tijden teams
donderdag 18.30-19.30 uur E-groep + D-groep
donderdag 19.35-20.35 uur C-groep + B groep

 

Uiteindelijk is ons doel dat iedereen sportief en met plezier in een veilige omgeving kan korfballen.

Mocht u vragen hebben of geïnteresseerd zijn, kunt u contact opnemen met ons.

 

Met sportieve groet,

 

Technische commissie

tzcommunicatie@outlook.com