Kantinediensten

Zaterdag 1-4-2017
1-4-2017 09:30 – 11:30 uur Caroline Wildenburg* * Haalt de kas op bij Gerard Uijen
11:30 – 13:30 uur Marita Cramer
Ouder van:
10:15 Apollo (H) B2 DTS (E) B1 09:30 – 10:45 B2 Joce Eveleens
11:30 Apollo (H) B1 Celeritas B1 10:45 -12:00 B1 Laurie Besteman
11:30 Apollo (H) D1 Die Haghe D1 12:00 – 13:30 D1 Sara Affourtit
Zaterdag 8-4-2017      
8-4-2017 09:30 – 11:30 uur Sandra Lancaster*
11:30 – 13:30 uur Petra de Groot
Ouder van:
10:15 Apollo (H) D2 ZKC ’31 D2 09:30 – 10:45 D2 Selma van Dok
10:15 Apollo (H) E2 OKV E1 10:45 -12:00 E2 Olivier van Linge
11:30 Apollo (H) C1 BEP C3 12:00 – 13:30 C1 Arthur Smits
Zondag 9-4-2017
10:00 Apollo (H) 4 Zaandam Zuid 4 9:15 – 10:30 S3 Dennis Maas* Demi van der Ploeg
11:30 Apollo (H) 3 KVA 4 10:30 – 12:00 S2 Maarten de Jong Anouk Grifhorst
13:00 Apollo (H) 2 ZKC ’19 2 12:00 – 14:00 S4 Rene Boterman Robert Jan van der Linden
14:30 Apollo (H) 1 ZKC ’19 1 14:00 -15:30 S3 Kim Grifhorst Emmy Montijn
15:30 – 17:30 R Inge Nieuwendijk Linda Honig
S4 Antoinette van de Velden
17:30 tot sluit S1 Ruben Kuijpers Mirella Berkhout
Zaterdag 6-5-2017
09:30 – 11:30 uur Cathy van Nieuwkoop*
11:30 – 13:30 uur Ligia Berkhout  
Ouder van:
10:15 Apollo (H) E5 WWSV E2 09:30 – 10:45 E5 Roef Snijder
10:15 Apollo (H) E3 KZ/Hiltex E5 10:45 -12:00 E3 Jakop Tenholten
11:30 Apollo (H) E4 KZ/Hiltex E6 12:00 – 13:30 E4 Demi Lampers
Zondag 7-5-2017 9:15 – 10:30 S3, A1 Desirée Koele* Laura Cuperus
10:00 Apollo (H) 4 KZ/Hiltex 11 10:30 – 12:00 S2 Max van Lieshout Tamara Blind
11:30 Apollo (H) 3 KZ/Hiltex 5 12:00 – 14:00 S4 Denise Fechter Ard Stegers
13:00 Apollo (H) 2 Synergo 2 14:00 -15:30 S3 Mark Lueks Dominique van Helvoirt
14:30 Apollo (H) 1 Synergo 1 15:00 – 17:30 Inge Nieuwendijk Esther Hamstra
Hilga van de Haag
17:30 tot sluit S1 Stefanie van Helvoirt Koen Montijn
Zaterdag 13-5-2017
09:30 – 11:30 uur Erik van Wanrooij*
11:30 – 13:30 uur Marita Cramer  
Ouder van:
10:15 Apollo (H) F1 DSO (A) F1 09:30 – 10:45 F1 Elif Kas
10:15 Apollo (H) D1 Pernix D1 10:45 -12:00 D1 Cas Honig
11:30 Apollo (H) B1 ADOS B1 12:00 – 13:30 B1 Lotte Kortekaas
18:30 Apollo (H) 1 De Waterpoort 1 17:30 – 19:00 S3, S4, Emmy Montijn* Denise van Helvoirt
A1 Inge van Nieuwkoop?
19:00 – 21:00 S4, S4, Rob Montijn Koen Barnhorst
A1 Luke van Helvoirt
Zondag 14-5-2017
11:30 Apollo (H) 4 HBC 4 10:30 – 12:00 S4 Rene Boterman* Robert jan van der Linden
13:00 Apollo (H) 3 Blauw-Wit (A) 6 12:00 – 13:30 Bert Oosterijk Carol Oosterijk
13:30 – 15:15 S3 Dennis Maas Demi van der Ploeg
Zaterdag 20-5-2017
17:30 – 20:30 uur Cathy van Nieuwkoop  
Ouder van:
18:30 Apollo (H) B1 Kleine Sluis B1 17:30 – 19:00 B1 Iris Berendt
18:30 Apollo (H) B2 DKV (IJ) B2 19:00 – 20:30 B2 Rick van Erve
Zaterdag 27-5-2017
09:30 – 11:30 uur Erik van Wanrooij*
11:30 -13:00 uur Ligia Berkhout
Ouder van:
10:15 Apollo (H) D2 KZ/Hiltex D4 09:30 – 10:45 D2 Fenna van Tol
11:30 Apollo (H) E4 ADOS E2 10:45 -12:00 D2 Danique Jonker
12:00 – 13:30 E4 Gwenn Schipper
Zondag 28-5-2017
11:30 Apollo (H) 4 Hilversum 1 10:30 – 12:00 S2, A1 Kai Fung Siu* Nomi Nellen
11:30 Apollo (H) 3 Furore 2 12:00 – 13:30 S1 Rik Zonneveld Hannie Ellenbroek
13:00 Apollo (H) 2 KZ Danaïden 2 13:30 -15:30 S4 Kim Grifhorst Rob Montijn
14:30 Apollo (H) 1 KZ Danaïden 1 15:00 – 17:30 Inge Nieuwendijk Simone Boeren
Esther Hamstra
17:30 tot sluit S1 Ciska Lauffer Ruben Kuijpers
* Haalt de kas op bij Gerard Uijen